Nasza Kancelaria

Kancelaria Rochowicz & Trzeciak to prawnicza spółka z wieloletnią tradycją. Jej początki sięgają 1995 roku, gdy siedziba mieściła się jeszcze, pod numerem 55 przy ulicy Świętojańskiej w Gdyni. Pomimo zmian w składzie osobowym spółki idea wykreowania miejsca, w którym doskonałe kwalifikacje i szerokie doświadczenie przekładają się na fachową pomoc prawną na najwyższym poziomie, pozostała priorytetem.

Z biegiem lat, kolejnych doświadczeń i odniesionych sukcesów, wyspecjalizowaliśmy się w kompleksowej obsłudze wszystkich typów spółek prawa handlowego, zarówno polskich jak i zagranicznych, przedsiębiorców indywidualnych, jak również pomocy prawnej świadczonej osobom fizycznym. Dzięki profesjonalnemu zespołowi jesteśmy w stanie udzielać porad prawnych na najwyższym poziomie, we wszelkich dziedzinach polskiego prawa, przygotowywać opinie, ekspertyzy, sporządzać pisma procesowe, brać udział w negocjacjach i mediacjach oraz prowadzić bieżącą asystę klientów, zarówno w języku polskim jak i angielskim.

Już od ponad 20 lat pomagamy przedsiębiorcom i Klientom indywidualnym w rozwiązywaniu problemów prawnych wszelkiego rodzaju. W nasze działania wpisuje się zarówno stała obsługa firm z zakresu prawa handlowego, jak również reprezentacja Klientów indywidualnych.

Nasza Kancelaria to kultura, profesjonalizm, rzetelność oraz terminowość. Wszystkich nas cechuje zaangażowanie i profesjonalny stosunek do Klienta, co przekłada się na najwyższy standard obsługi z oferowaniem korzystnych dla Klienta warunków współpracy.